“Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu” – powiedział niegdyś Benjamin Franklin.

Portal jakspokojnie.pl udowadnia słuszność stwierdzenia, że życie zaczyna się po 60tce a tzw. “jesień życia” wciąż może być wiosną! Bez względu na to czy jesteś na emeryturze czy prowadzisz aktywne życie zawodowe, wiek 60+ to idealny moment na to, by rozwijać swoje pasje, szukać inspiracji oraz spróbować czegoś nowego!

Portal jakspokojnie.pl to miejsce, w którym czas płynie wolniej i jest go zdecydowanie więcej. Nie zachęcamy jednak do przesiadywania na kanapie – wręcz przeciwnie! To odpowiednia pora na nowe przyjaźnie, remonty, książki, dobry film czy podróże. Z nami poczujesz się wciąż młody duchem!

Jakspokojnie.pl podpowie Ci, jak odnaleźć się w sieci, zadbać o zdrowie, zająć się edukacją czy oswoić z technologią, która może okazać się przyjazna i pomocna w codziennych sprawach. Popraw swój komfort życia i samopoczucie, na spokojnie!


Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Dorota Prokopiak

[email protected]

Ambitna i energetyczna, zawsze otwarta na nowe wyzwania. Uważa, że wiek nie może być wymówką i każdy etap w życiu ma swój smak dlatego zawsze należy mieć nieustającą ciekawość świata! Przygodę z tematyką skupioną wokół domu rozpoczęła kilka lat temu jako koordynator redakcji magazynów o budowie domu, urządzaniu i ogrodzie m.in. “Projekty domów”, “Wnętrza domów”,“Otoczenie Domu”.

Zobacz wpisy autora


Zespół redakcyjny

Aleksandra Tabak

Redaktorka portali internetowych poświęconych tematyce domu i ogrodu. Studiowała gospodarkę przestrzenną i filozofię. Prywatnie miłośniczka natury i dobrych książek.

Zobacz wpisy autora

Bartosz Promiński

Bartosz Promiński

Student polonistyki, w przerwach od zajęć lubi zrelaksować się w ogrodzie, pisząc nowinki i ciekawostki na temat domu oraz roślin. Ceni nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które ułatwią opiekę nad mieszkaniem. Nie pogardzi też sprawdzonymi, babcinymi radami, a zwłaszcza przepisami na ciasta i desery.

Zobacz wpisy autora

Brygida Konopka-König

Brygida Konopka-König

Pedagog, której pasją są prace w ogrodzie. W swoim ogrodzie hoduje głównie róże, krzewy i drzewa owocowe. Preferuje ekologiczne rozwiązania. Prywatnie mama nastolatki i kilkulatka.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Kamil Michaluk

Interesują go różne style aranżacji przestrzeni wokół. Chętnie poszukuje nowinek dotyczących urządzania ogrodu, ale nie pogardzi też pomysłem na ciekawe wykorzystanie palet, skrzynek lub płyt OSB we wnętrzu. Swoje poszukiwania, czasem też osobiste doświadczenia, chętnie przelewa na papier. Ostatnio zainteresowany minimalizmem i stylem loftowym.

Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Pasjonatka oryginalnych wnętrz aranżowanych z pomysłem. W SEO copywritingu specjalizuje się od 2017 roku. Prowadzi firmę OpiszSię, specjalizującą się w dostarczaniu treści na potrzeby sklepów internetowych.

Zobacz wpisy autora