Mieszkania od dewelopera – dlaczego warto na to postawić?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Mieszkania od dewelopera – dlaczego warto na to postawić?

Phil/unsplash.com

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Rynek nieruchomości to możliwość skorzystania z wielu ofert. Część z nich to mieszkania, które można kupić bezpośrednio od dewelopera. Konkurują one z mieszkaniami z rynku wtórnego. Wybór mieszkania z rynku pierwotnego nie jest wcale taką złą inwestycją. Oto kilka zalet, które przemawiają za tym, aby mieszkanie kupić w nowej inwestycji deweloperskiej.

Nowe mieszkania na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż w Lublinie od dewelopera dają możliwość skorzystania z nowych nieruchomości, które zachwycają dobrym stanem technicznym budynku. Wszystkie one budowane są zgodnie z najwyższymi standardami. Takimi, które spełniają standardy europejskie.

Dodatkowo każdy inwestor będzie miał możliwość aranżacji od podstaw wszystkich wnętrz. Zgodnie z własnym gustem. Nie trzeba będzie przejmować się tym, że ściany już są pomalowane i trzeba będzie wszystko wyremontować. Wykończenie mieszkania deweloperskiego jest mniej angażujące niż kompleksowy remont nieruchomości z rynku wtórnego.

Oszczędności w przypadku nowego mieszkania

Wydaje się, że mieszkania na rynku pierwotnym są droższe. Tak nie jest. Nie zawsze bowiem jest tak, że używane mieszkania tracą z czasem na swojej wartości. Co więcej, długoletni staż mieszkania może sprawić, że finalna cena jego zakupu będzie zdecydowanie wyższa. Koszt zakupu nowego mieszkania okaże się niższy.

Mówiąc o oszczędnościach warto także wspomnieć o tym, że w przypadku czynności cywilnoprawnych, inwestor nie będzie musiał opłacić podatku. W ten sposób będzie można zaoszczędzić kolejną sumę pieniędzy, która będzie wynosić równowartość 2% wartości mieszkania. Szybko można sobie policzyć, że jest to całkiem spora kwota, którą będzie można przeznaczyć na inny cel.

Infrastruktura osiedla

Trzeba przyznać, że nowe osiedla mogą pochwalić się doskonale przygotowaną infrastrukturą. Tzn. cała przestrzeń zostaje zagospodarowana zgodnie z potrzebami mieszkańców. Mowa tu nie tylko o sprawnie działających windach, ale także miejscach parkingowych dla wszystkich mieszkańców. Przy nowoczesnych osiedlach tworzone są również wypoczynkowe tereny zielone z ławeczkami oraz innymi elementami małej architektury, które sprzyjać będą wygodzie i komfortowi wypoczynku wszystkich mieszkańców.

Osoby chcące znaleźć mieszkanie na sprzedaż od dewelopera mogą wejść na stronę https://wieniawska11.pl/, gdzie można znaleźć całkiem sporą ofertę. Są to mieszkania, które znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji. Do dyspozycji są mieszkania, których powierzchnia różnić się może od siebie.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*