AliExpress – co można zamówić?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
AliExpress – co można zamówić?

Artykuł sponsorowany

AliExpress to strona, która pełni funkcję internetowego sklepu ze wszystkim. Możesz na niej znaleźć ubrania, sprzęt AGD, biżuterię, akcesoria do domu, zabawki dla zwierząt, sprzęty ogrodowe i elektronikę. Chcesz wiedzieć, jak to działa?

Czym jest AliExpress?

Najprościej mówiąc, AliExpress to serwis sprzedażowy. Został założony w Chinach w 2010 roku, ale obecnie zyskał ogromną popularność na całym świecie. Produkty, które możesz tam zakupić, pochodzą głównie od małych i średnich chińskich firm. Strona internetowa, na której oglądasz propozycje przedmiotów, została przetłumaczona na szesnaście języków, w tym na polski.

Dzięki temu nie musisz martwić się, że czegoś nie zrozumiesz, a w dodatku możesz dokonać płatności w polskiej walucie! Obecnie na stronie dostępnych jest ponad sto milionów produktów w atrakcyjnych cenach. Jeżeli natomiast szukasz dodatkowych zniżek, możesz skorzystać z kodów rabatowych, które znajdziesz na https://zrabatowani.pl/kody-rabatowe/ali-express.

Czy zakup przez AliExpress jest bezpieczny?

Jeśli obawiasz się o swoje bezpieczeństwo w Internecie, musisz wiedzieć, że chińska polityka strony działa na Twoją korzyść. Każdego kupującego, który zdecyduje się skorzystać z AliExpress, obejmuje okres ochronny. Czym jest taki okres? Pozwala Ci on na zgłoszenie jakichkolwiek problemów z zamówieniem. To może być brak przesyłki, niezgodność produktu z opisem, otrzymanie niewłaściwego albo uszkodzonego przedmiotu lub cokolwiek innego.

Okres ochronny trwa aż 95 dni (liczone od dokonanej transakcji). To czas, w którym Twoje pieniądze są „przechowywane” przez AliExpress. Jeśli w ciągu 95 dni od zakupu nie zgłosisz żadnych problemów, zapłata trafia do sprzedającego. Dzięki temu, gdyby pojawiły się jakieś komplikacje, masz pewność, że do wyjaśnienia sprawy sprzedający nie „zniknie” z Twoimi pieniędzmi.

Co możesz znaleźć na AliExpress?

Na stronie znajduje się trzynaście kategorii z ofertami sprzedażowymi. Są to: 

– moda damska,

– moda męska,

– telefony i komunikacja,

– komputer, biuro i bezpieczeństwo,

– elektronika użytkowa,

– biżuteria i zegarki,

– dom, zwierzęta domowe i urządzenia,

– torby i buty,

– zabawki, dzieci i niemowlęta,

– zabawa i sport na świeżym powietrzu,

– uroda, zdrowie i włosy,

– samochody i motocykle, 

– majsterkowanie i narzędzia. 

Dodatkowo, każda kategoria dzieli się na podkategorie, dzięki czemu łatwo może zawęzić swój obszar wyszukiwania i znaleźć dokładnie to, czego szukasz. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki i wpisać do niej hasła, którymi jesteś zainteresowany. Nie musisz tłumaczyć ich na angielski ani chiński – strona obsługuje również wyszukiwania w języku polskim!

Zdj. główne: CardMapr/unsplash.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*