Gry online za darmo. Rozrywka nie tylko dla dzieci

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Gry online za darmo. Rozrywka nie tylko dla dzieci

Masz sporo czasu i zastanawiasz się, jak go zagospodarować? Gry online to świetna darmowa rozrywka – nie tylko dla najmłodszych.

W domu nie ma nudy!

Bez wątpienia pandemia Koronawirusa zmieniła sporo w naszej codzienności. Kolejne tygodnie izolacji nieźle dawały w kość. Nawet teraz daleko nam jeszcze do całkowitej, dobrze znanej normalności. Jak zagospodarować czas w swoich czterech ścianach? Ta rozrywka jest darmowa i zapewni Ci kontakt z innymi ludźmi. Mowa o grach online. Sprawdź nasze propozycje i wybierz idealną grę dla siebie. Seniorzy także mogą świetnie się bawić przy grach online.

Szachy 

Szachy znów wróciły do łask. Kiedyś rozrywka dla koneserów, dzisiaj grają w nie zarówno starsi, jak i młodsi. Wiele dobrego zrobił tu serial Gambit królowej na Netflixie. Tę produkcję warto obejrzeć. Bardzo możliwe, że dobrze znasz zasady gry w szachy i niejednokrotnie brałeś udział w takich rozgrywkach.

Czy jednak robiłeś to online? Prawdopodobnie nie. Szachy to świetna gra, w którą można grać także internetowo i warto sprawdzić taką możliwość – np. na stronie www.chess.com/play/computer. Twoim przeciwnikiem będzie komputer; czy uda Ci się go ograć? Sterowanie szachami w takiej grze jest prostsze, niż myślisz! Dużym plusem takiej rozgrywki jest również to, jak szybko komputer reaguje. Nie stracisz więc czasu, czekając długo na następny ruch.

Krzyżówki

Uwielbiasz rozwiązywać krzyżówki? Wspaniale, to świetna rozrywka umysłowa, która przynosi także wiele satysfakcji. Takie łamigłówki to coś, co zmusza do wysiłku umysłowego, ale jednocześnie niesamowicie odpręża. Takie połączenie lubimy. A gdyby tak zabawić się w krzyżówki online? Wejdź na www.technopol.pl, a następnie wybierz zakładkę Krzyżówki online. Znajdziesz tam darmowe krzyżówki, które uzupełnisz ze swojego komputera. To naprawdę proste! Znajdź konkretną frazę na krzyżówce, kliknij i wpisuj. To będzie rewelacyjna rozrywka. Co ciekawe, na stronie Technopolu – największego wydawcy krzyżówek w Polsce – znajdziesz również sudoku. Możesz więc wybrać, jaka gra bardziej Cię interesuje.

Pasjans

Na pewno nie raz układałeś pasjansa. Ta karciana gra ma swoich fanów zarówno wśród seniorów, jak i znacznie młodszych osób. Co tu kryć, pasjans wciąga niesamowicie. Czy wiesz, że ta popularna gra pochodzi z Francji, a jej początków należy szukać w zwyczaju wróżenia z kart? Strona www.pasjans-online.pl to Twoja przepustka do miejsca, gdzie pasjansa ułożysz bez posiadania talii kart w domu. Szata graficzna strony jest bardzo przejrzysta i na pewno szybko uda Ci się wciągnąć się w grę. W taki sposób dzień na pewno nie będzie się dłużył!

Warcaby

Zamiast szachów wolisz warcaby? Nie ma sprawy. Zajrzyj na www.kurnik.pl/warcaby i oddaj się tej niesamowicie odprężającej rozrywce. Jej zasady są proste i przejrzyste, co na pewno jest olbrzymim plusem.

Co ciekawe, możesz w tej grze wysłać wiadomość do przeciwnika – może będzie to początek jakiejś nowej ciekawej internetowej znajomości? Na stronie www.kurnik.pl warto zatrzymać się na nieco dłużej. Jej zasoby są ogromne. Znajdziesz tu całe mnóstwo darmowych gier online, wśród nich są m.in. kalambury, makao, kości czy brydż. Zdecydowanie jest w czym wybierać, a możliwości wydają się być praktycznie nieograniczone. W takim katalogu z całą pewnością znajdziesz grę idealną dla siebie.

Gry online to świetna rozrywka

Trzeba przyznać, że gry online to wspaniała forma rozrywki podczas izolacji, gdy niekoniecznie mamy jak spotkać się z innymi ludźmi swobodnie. Jeżeli do tego taka gra jest darmowa, to czego więcej nam potrzeba? Czas w domu może płynąć bardzo szybko i przyjemnie, a do tego większość takich gier świetnie trenuje umysł, więc korzyści są ogromne. Jeżeli nie gry online, to co robić w domu? Zdecydowanie proponujemy dobrą lekturę lub serial czy też film.

Zdj. główne: Marcus Aurelius/pexels.com

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*